×
 • Showbiz
 • Show

  Përballje e ashpër mes Heidit dhe Erjolës: Më kërcënove

  Insajderi
  23 April 2024 - 22:38
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një përballje mes dy vajzave Heidit dhe Erjolës ka ndodhur gjatë publicitetit në spektaklin e madh të ‘Big Brother VIP 3’ këtë të martë.

  E gjithë ka nisur prej termit që Egla i është referuar Erjolës, si sekretare e Julit, e pasuar më pas nga Heidi.

  Kjo ka bërë që Erjola të ngre tonet, ndërkohë që Heidi pretendon se është kërcënuar prej banores.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark