×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Përplasje” mes Stresit dhe Andit, kjo është arsyeja qesharake

  Insajderi
  27 February 2023 - 13:59
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Stresi dhe Andi janë “përplasur” sot mes vete.

  Në fakt, e gjitha ishte aktrim para Brunos dhe Gresës për t’iu treguar se sa shpejt bëhet një debat.

  Gjithçka nisi kur Andi hodhi një lugë.

  Stresi tregoi se kjo i ka penguar atij.

  Ndërsa Andi nuk po e kuptonte reagimin e tij duke e pyetur: Pse po të pengon?

  Ndiqni momentin në videon më poshtë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark