×
 • Showbiz
 • Show

  “Po më duket vetja si Cristiano Ronaldo”, Luizi u jep autografe fansave

  Insajderi
  08 May 2023 - 15:07

  Në After Party-n Big Brother Vip Albania ku ishin të ftuar të gjithë ish-banorët, vëmendjen më të madhe padyshim e mori Luiz Ejlli, fitues i këtij edicioni dhe banori më i pëlqyer i publikut për katër muaj e gjysmë sa qëndroi në shtëpi.

  Secila lëvizje që po bën këto ditë komentohet nga fansat e tij që dëshirojnë të shohin edhe jetën e tij jashtë dyerve të Big Brother.

  Në festën ku po morën pjesë, një fans i ka kërkuar një autograf, ndërsa ia dha ai tha se po i duket vetja si Cristiano Ronaldo.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark