×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Po, po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

  Insajderi
  17 April 2024 - 16:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  A jeni gati për shpërblimin më të madh në vend nga ETC, Lider i shërbimit dhe tregtimit në vend.

  Rreth 700,000€ buxhet i dedikuar për shpërblim të konsumatorëve lojal.

  Shpërblimet janë:

  31 Vetura luksoze Dacia Logan

  88 Smart Phone

  120 Set Pjata dhe

  650 Gift Card në vlerë 100€, 50€ dhe 20€

  Kampanja fillon nga data 19 Prill dhe për tu bërë pjesë e Kampanjës shpërblyese ju duhet të realizoni blerje në njërën nga pikat shitëse ETC ku për çdo blerje mbi vlerën 20€ ju fitoni kupon për pjesëmarrje, kuponat i plotësoni me shënimet e kërkuara (Emri, Mbiemri, Qyteti, numri kontaktues dhe email) dhe i vendosni në kuti për pjesëmarrje. Brenda faturës duhet të ketë produkte nga brendet pjesëmarrëse. Sa më shumë blerje ju fitoni më shumë kupona.

  Tërheqja e shpërblimeve Premi: 31 Vetura Dacia Logan, 88 Smart Phone dhe 120 Set Pjata do të bëhet në fund të kampanjës me organizim të veçantë në të gjitha pikat shitëse ETC.

  Tërheqja e 650 Gift Card bëhet çdo muaj me datë 19 në ora 19:00. Ju ftojmë të jeni edhe ju prezent dhe të bindeni për korrektësinë dhe transparencën.

  Për më shumë informata rreth kampanjës kliko në linkun : https://etc-ks.com/shperblime/

  Në faqen tonë në Facebook : https://www.facebook.com/etcks/ 

  Dhe në kanalin zyrtar në YouTube: https://bit.ly/34oDmr7

  Ju presim në ETC!

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark