×
 • Showbiz
 • Show

  “Po të isha në BBV do lidhesha me Kristin”, këngëtarja befason me deklaratën

  Insajderi
  04 June 2023 - 19:05

  Ditën e sotme në rubrikën “Tortuar” të emisionin “E Diell” kanë qënë të ftuar disa ish-banorë të edicionit të parë dhe të dytë.

  Teksa diskutonin në fund të bisedës, ka pasur disa flirte midis Antonela Berishës dhe Kristit.

  Kristi i bëri komplimente Antonelës, e cila në fund të bisedës bëri një deklaratë të papritur.

  “Po të isha me ty në BBV, mund të krijoja diçka me ty”, u shpreh Antonela.

  Më pas shtoi se “Olta Gixhari nuk do kishte shans që të hynte në territorin e saj”.

  Teksa Edi Manushi i tha Kristit që t’i thoshte Berishës ndonjë fjalë në frëngjisht që ta bënte për vete dhe ai i tha:

  “Je një bukuri e egër”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark