×
 • Lajme
 • Lajme

  Policia dhe KFOR-i kapin në flagrancë dy serbë duke u futur ilegalisht në Kosovë

  Insajderi
  06 April 2024 - 12:54
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Njësia patrulluese e Policisë Kufitare së bashku me KFOR-in, gjatë patrullimit kanë vërejtur një veturë duke hyrë nga Serbia në Kosovë, jashtë pikës së kalimit kufitar.

  Në raportin 24 orësh të Policisë, bëhet e ditur se brenda veturës ishin dy shtetas serb.

  Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, teksa ka sugjeruar që të vazhdohet në procedurë të rregullt.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark