×
 • Lajme
 • Botë
 • Lajme / Botë

  Policia gjermane kërkon ndihmë për gjetjen e shqiptares 15-vjeçare, rezulton e zhdukur nga 11 shtatori

  Insajderi
  17 September 2023 - 15:59

  Policia në Gjermani dhe familjarët janë duke kërkuar ndihmë për gjetjen e një shqiptareje 15-vjeçare Rahmone Jusufit.

  Jusufi rezulton e zhdukur nga 11 shtatori. Ajo ishte nisur për në shkollë si zakonisht më 11 shtator, por nuk kishte arritur atje, raporton “Bild”.

  “Deri më tash vendndodhja e saj nuk është e ditur”, ka njoftuar Policia.

  Pasi që vajza u deklarua e zhdukur, nisën kërkimet. Hetuesit kontaktuan gjithë kontaktet e njohura. Pasi ato nuk rezultuan me sukses, publikuan foton e saj dhe po kërkojnë ndihmë për gjetjen e saj.

  Policia ka njoftuar se Rahmone Jusufi kishte një pulovër të zezë-gri, një palë pantallona sportive dhe atlete të bardha.

  Edhe familjarët kanë shpërndarë në rrjete sociale kërkesën për ndihmë. Së fundi ajo ishte parë në Hans-Warsch-Platz, Ludwigshafen.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark