×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Prej kohësh përfliteshin për hatërmbetje, ja si është sot raporti mes Megi Pojanit dhe Dea Mishel

  Insajderi
  06 June 2023 - 19:30

  Megi Pojani dhe Dea Mishel e nisën bashkë rrugëtimin në botën e ekranit dhe televizionit, kur u bënë të njohur nga ‘Hostel by Anabel’ vite më parë.

  Dy shoqet asokohe gëzonin raporte të mira dhe këtë e reflektonin dhe në rrjetet sociale. Mirëpo, më pas u vu rë një ftohje mes tyre dhe shoqëria nuk ishte si më parë.

  Pas hyrjes së Deas në ‘Big Brother’, Megi deklaroi se “kur kam dëgjuar në fillim që Dea do bëhej pjesë e Big Brother’ kam qenë pak skeptike sepse më është dukur gjithmonë një natyrë pak e tërhequr. Por, të them të drejtën jam surprizuar për mirë. Ka gjykim të ftohtë ndaj gjërave.”

  Por, si është raporti i tyre tani që Dea doli nga formati?

  Epo, duket se gjërat mes tyre janë rregulluar ose ‘ngrohur’ sërish. Thënë kjo, Megi ka postuar në Instagram një video ku ka marrë vëmendje komenti i Deas, e cila shkruan “U kënaqa”.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark