×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Pritjet nëpër pika kufitare, kjo është gjendja

  Insajderi
  02 September 2023 - 08:18
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka bërë përditësimin e fundit lidhur me gjendjen nëpër kufi.

  Sipas këtij përditësimi, pritje pak më të gjata ka vetëm në pikat kufitare Dheu i Bardhë dhe Merdare.

  Për të dalë nga Kosova përmes këtyre pikave kufitare, duhet të prisni nga 20 deri në 30 minuta.

  Në pikat tjera kufitare pritjet janë 3 deri në 5 minuta.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark