×
 • Insajderi Video
 • Showbiz
 • Insajderi Video

  Pse nuk u nënshkrua kontrata mes Luiz Ejllit dhe “Golden Eagle”? DETAJE

  Insajderi
  12 September 2023 - 13:59

  Luiz Ejlli ishte kryefjala e edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”.

  Padyshim emri i tij reflektonte gjithandej. Shumë biznese shfrytëzuan mundësitë që të reklamojnë produktet apo shërbimet e tyre përmes Ejllit.

  Por, çka ndodhi mes tij dhe Golden Eagle.

  Kompania “Frutex”, që bëjnë edhe prodhimin e pijes Golden Eagle kishte njoftuar se Luiz Ejlli do të jetë ambasador i pijes.

  Por, nuk shkoi shumë teksa në shtëpinë e famshme, Golden Eagle u zëvëndësua me një pije tjetër. Ky ndryshim kishte shfaqur paksa dilemë.

  Gazeta Insajderi përmes një interviste me menaxherin e marketingut Lindrit Palushin, iu sjellë detajet e plota.

  VIDEO

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark