×
 • Showbiz
 • Show

  Pse vendosi Shakira të bëjë paqe me ish-partnerin e saj Pique

  Insajderi
  21 February 2024 - 13:05
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Këngëtarja me famë botërore Shakira ka qenë mjaft e përfolur për ndarjen e saj me futbollistin Pique.

  Dy vite pas ndarjes së tyre, këngëtarja vendosi të falte ish-partnerin e saj dhe të lejonte tanimë të dashurën e tij Clara Chia të jetonte me dy fëmijët e saj.

  Kjo zgjedhje e Shakirës ka ardhur për shkak të shumë diskutimeve mes babait të saj dhe Pique. Sipas burimeve, babai i Shakirës ka kërkuar të bëjnë paqe për hirë të fëmijëve.

  Shakira ka treguar se është në gjendje të bëjë gjithçka për fëmijët e saj dhe ka vendosur të bëjë paqe me ish-partnerin, duke lënë kështu edhe dhimbjet e forta të ndarjes.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark