×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Publikohet fotoja/ Ky është 17-vjeçari që u ther për vdekje në Viti

  Insajderi
  21 July 2023 - 09:44

  Një 17-vjeçar ka vdekur në Viti, si pasojë e plagëve të marra nga një mjet i mprehtë.

  Rastin për Insajderin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Valon Osmani.

  Osmani bëri të ditur se rasti ka ndodhur gjatë mbrëmjes së enjtes.

  Deputetja e VV-së,  Mirlinda Tishukaj-Sadiku ka publikuar foton e personit që ka ndërruar jetë.

  Thellësisht e prekur në shpirt për humbjen e jetës tragjikisht të Blertonit 16 vjeçar, pas një zënke të ndodhur mbrëmë mes të rinjëve, Blertoni është qëlluar me thikë dhe si pasojë ka vdekur. Në këto momente të vështira, u shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjeni forcë ta përballoni këtë humbje të madhe“, shkroi ajo.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark