×
 • Showbiz
 • Show

  Publikohet video – Melisa Lleshi kapet “mat” me një burrë në Dubai

  Insajderi
  11 May 2023 - 14:47

  Melisa Lleshi është komentuar shumë, njëherë për lidhjen e më pas edhe ndarjen nga Andi.

  Së fundi, ajo ishte pjesë e “Big Brother VIP Kosova”, por për një rrugëtim të shkurtër.

  Por së fundmi, jeta e saj private, nuk iu ka shpëtuar syrit të paparacëve.

  Në ‘TikTok’ është bërë viral një video ku shihet krahë një mashkull.

  Nuk dihet se kush ishte ai, dhe se cili është raporti i tyre.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark