×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Punimet e dyshimta që bënë bujë në rrjet- Naim Abazi dhe Mihrije Braha flasin për Insajderin, ky është versioni i tyre

  Insajderi
  19 September 2023 - 22:35
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Në adresen e Insajderit disa qytetarë janë ankuar për disa punime.

  Fjala është për një objekt në rrugën B. Ajo banesë është në pronësi të çiftit Naim Abazi dhe Mihrije Braha.

  Raportuesit thonë se është mbindërtim.

  Gazeta Insajderi iu sjellë përgjigjet e çiftit të njohur të estradës.

  Video:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark