×
 • Sport
 • Sport

  Raphael Varane drejt largimit

  Insajderi
  30 April 2021 - 09:31
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Real Madridi dhe Raphael Varane gjdo ditë edhe më larg arritjes së marrëveshjes mes njëri tjetrit.

  Qendërmbrojtësi francez raportohet se mund të largohet nga “Los Blancos” gjatë afatit kalimtar të verës.

  Destinacioni i radhës i 28-vjeçarit mund të jetë Premier Liga.

  Sipas gazetarit, Nicolo Schira, agjenti i lojtarit ka zhvilluar bisedime me Manchester Unitedin dhe Chelsean.

  Raphael Varane i skadon kontrata aktule me Real Madridin më 30 qeshorë 2022. /Insporti.com/

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark