×
 • Lajme
 • Lajme

  Raportohet se janë sekuestruar sirenat e alarmit në Mitrovicë të Veriut

  Insajderi
  21 December 2023 - 11:21
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Është raportuar se Policia e Kosovës ka sekuestruar sirenat e alarmit në Mitrovicën e Veriut që ishin në kontroll nga strukturat paralele të Serbisë.

  Këto sirena janë lëshuar kur kërkohej që qytetarët të organizohen dhe të dalin në rrugë.

  Kosova News ka publikuar edhe video:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark