×
Show

Reagoi keq pas publikimit të lidhjes së Elhaidës me Ledianin, reagon Megi: Nuk e besoja

Insajderi
30 December 2022 - 22:46
Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

Megi Pojani reagoi ashpër pas publikimit të lidhjes së Elhaidës me Ledianit, duke e konsideruar si “show”.

Kjo situatë u diskutua në mbrëmjen e sonte, para finales së “Dancing With The Stars”, në të cilën ajo sqaroi të vërtetën.

Konkurrentja u shpreh se nuk është xheloze për atë që ndodhi, por nuk ka arritur të besojë atë që ndodhi në të vërtetë.

“Po bëj një parantezë përpara se të mendojnë se unë jam xheloze për Ledin. Unë me Elhaidën kam pasur komunikim shumë të pakët gjatë kohës që kemi qenë në “Dancing With The Stars”. Elhadia ka paur një përulësi që unë të paktën nuk e kam aplikuar. Ka njerëz që e pëlqejnë dhe e duan. Në sytë e mi që ka qenë kokulur ka preferuar të heshtë dhe t’i pranojë me një buzëqeshje, që unë  nuk e kam në karakterin tim. Për këtë arsye unë jam habitur, pavarësisht se kisha dëgjuar gjërat por si besoja”, tha Megi Pojani.

OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark