×
 • Showbiz
 • Show

  Reagon Adriana Matoshi pasi shpallet e vdekur

  Insajderi
  04 March 2024 - 13:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Gjatë ditëve të fundit deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje dhe njëkohësisht aktorja, Adriana Matoshi ka marrë vëmendje të madhe në media për shkak të disa mendimeve që ka shfaqur.

  Ajo ka ndarë një postim në InstaStory, ku e kanë shpallur të vdekur.

  “E rëndë: Gjendet pa shenja jete një person në Pejë, s’arrihet të identifikohet”, thuhet në shkrim ku në fotohrafi është deputetja.

  “A keni naj koment për portalet tona”, ka qenë reagimi i Matoshit.

  Ajo nuk ka shtuar ndonjë gjë tjetër, por shihet se kjo është e tepërt dhe se për këtë u detyrua të flasë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark