×
 • Showbiz
 • Show

  Reagon ashpër Sabiani pasi u tha se ish i dashuri i Keisit hyri në BBVA

  Insajderi
  16 March 2023 - 15:02
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Lorenc Hasrama ish-i i Keisi Medinit? Ky ka qenë lajmi që ka marrë dhenë që prej të martës mbrëma, kur këngëtari u bë pjesë e “BBV Albania”.

  Në rrjet shpërthyen komentet se Lorenci në të shkuarën ka pasur një marrëdhënie me Keisin, me ndjekësit të cilët shfaqen të bindur në “teorinë” e tyre.

  Shtojmë këtu edhe faktin se shikuesve u ka bërë përshtypje gjithashtu fakti që gjatë hyrjes së konkurrentëve të rinj, kamera fokusoi në një moment Sabianin dhe Keisin.

  Ky pretendim u tha gjithashtu gjatë videove live të personazheve të ndryshëm që komentojnë “Big Brother” dhe më pas u përhap nga njerëzit në rrjete sociale.

  Në lidhje me këtë çështje së fundmi ka reaguar Sabiani.

  “O media k…, që e keni shpirtin më të zi se qymyri. Na i bëtë miqtë dhe shokët dashnorë. E nxirrni besëpremë atë djalin se kemi miqësi të përbashkët,”-shkruan këngëtari në një postim në Instastory.

  Sabiani ka përdorur një gjuhë të ashpër ndaj mediave, por harron që është fjala e tij kundër personave që i njohin ato nga afër në jetën e tyre dhe shprehen të bindur që ky është një pretendim i saktë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark