×
 • Sport
 • Sport

  Real Madridi me deklaratë publike publike për Asensio

  Insajderi
  03 June 2023 - 17:38

  Real Madridi ka njoftuar zyrtarisht për largimin e Marco Asensios.

  Spanjolli do të largohet nga “Santiago Bernabeu” si futbollistë i lirë pas shtatë sezoneve, shkruan Gazeta Express.

  Ai iu bashkua “Los Blancos” kur ishte vetëm 20 vjeç dhe ka arritur të hyjë në historinë e klubit si pjesë e një ekipi që ka luajtur në një nga periudhat më të suksesshme.

  Asensio ka fituar 17 tituj me Real Madridin gjatë kësaj periudhe.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark