×
 • Sport
 • Sport

  Rexhepi: Për Llapin refuzova ofertën e klubit evropian

  Insajderi
  20 March 2019 - 20:13
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Trajneri shqiptar, Xhengiz Rexhepi, ka reaguar ndaj komunikatës së KF Llapit, rreth shkarkimit të tij gjatë ditës së sotme.

  KF Llapi gjatë ditës së sotme shkaktoi ‘termet’ në futbollin kosovar, duke lëshuar një komunikatë nëpërmjet faqes zyrtare në Facebook, në të cilën thuhej se Rexhepi dhe Llapi kanë ndarë rrugët pas një marrëveshje të dyanshme dhe duke u arsyetuar se largimi i tij vie si mungesë e rezultateve, më shumë në Insporti.com.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark