×
Show

Rita Ora përsëri në X Factor

Insajderi
20 February 2016 - 16:37

Këngëtarja nga Prishtina me famë botërore, Rita Ora, do të jetë pjesë e gjyqtarëve në serinë e re në X Factor UK në Britani të Madhe.

Shefi i X Factor, Simone Cowell, e ka parë Ritën si një person e cila mund ta shpëtoj dhe ta bëjë edhe me të madhe këtë show.

Vetëm 24 orë pas dorëheqjes së Nick Grimshaw nga detyra e gjyqtarit, Rita Ora thuhet të ketë nënshkruar një marrëveshje me Coëell për audicionin e ri, raporton Dailymail.

Këngëtarja 24 vjeçare, e cila është fytyrë e markës italiane Tezenis, në emisionin e saj të kaluar në X Factor ka fituar lëvdata për komentet dhe thjeshtësinë e saj./insajderi.com

Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
OP-ED
Nga Rubrika

© 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Impressum

Kontakt

Trademark