×
 • Sport
 • Sport / Insporti

  Roma-Milan, formacionet zyrtare

  Insajderi
  18 April 2024 - 21:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Romës dhe Milanit.

  Kjo është ndeshja e kthimit e fazës çerekfinale në Ligën e Evropës, shkruan Express.

  Ndeshja e parë e zhvilluar në “San Siro” u mbyll me rezultat 0:1 për ekipin romak.

  Formacionet zyrtare:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark