×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrahje mes familjarëve në Shtime, tre nga ta përfundojnë në spital

  Insajderi
  19 May 2024 - 22:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Disa familjarë në Shtime janë rrahur mes vete. Si pasojë, tre nga ta kanë përfunduar në spital.

  Ngjarja ka ndodhur të dielen rreth orës 19:30.

  Policia ka konfirmuar rrahjen por ende nuk janë bërë të ditur shkaqet dhe rrethanat që quan familjarët deri në rrahje.

  Zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Kanun Veseli ka dhënë detaje për rastin.

  “Rreth orës 19:33, policia e stacionit në Shtime ka pranuar një informate për një rrahje në rrugen ,,12 Qershori” ne Shtime.

  Patrullat e policisë menjëherë kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe aty kanë mësuar se tre persona anëtarë të familjes, dyshohet për dhunë në familje, kanë pësuar lëndime trupore dhe pas marrjes së ndihmës së parë në Qendrën e Mjekësisë Familjare në Shtime, për tretman të mëtutjeshëm mjekësor janë dërguar në Qendrën Emergjente në Ferizaj.

  Për të gjitha veprimet policore është njoftuar prokurori i shtetit dhe rasti po hetohet”, ka thënë Veseli

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark