×
 • Lajme
 • Lajme

  Rrokulliset autobusi me 60 studentë në Vlorë, ka të lënduar

  Insajderi
  20 May 2016 - 15:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Një autobus me 60 studentë në bord është përmbysur në aksin Fier-Vlorë, duke shkaktuar plagosjen e 4 të rinjve.

  Aksidenti ka ndodhur në kthesën e Levanit, raporton TCH.

  Autobusi është përplasur me furgon dhe sipas policisë, shkak i aksidentit është lagështira në rrugë.

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark