×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  “Sa të ka shkuar pazar”? Efi i kthen përgjigje ndjekësit

  Insajderi
  19 December 2023 - 19:45
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

   Efi Dhedhes, e cila u bë e famshme në Big Brother VIP është një personazh mjaft i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet sociale.

  Së fundmi, personazhi i njohur televiziv ka bërë një komunikim virtual me ndjekësit e saj në rrjetet sociale, përmes të cilave ka marrë shumë komplimente.

  Mirëpo, Efi ka vendosur që përveç fjalëve të mira, të publikojë në profilin e saj, edhe një mesazh aspak të këndshëm, i ardhur nga një ndjekës i saj, i cili e pyet se sa i ka shkuar pazari që pas daljes nga Big-u.

  “Sa të ka shkuar pazari që nga dalja nga Bigu”, e pyet ndjekësi? “Sa pyetje interesante por meqë ra fjala ju meshkuj të tillë jeni një neveri”, ka replikuar Efi.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark