×
 • Showbiz
 • Show

  Sabiani tregon përballjen e parë me Krisitin pas “BBVA”

  Insajderi
  08 May 2023 - 22:20
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këngëtari Sabiani, pas përfundimit të BBV2, ka folur për “Shqipëria Live” në lidhje me bisedat e para me Kristin pas daljes nga shtëpia.

  Po ashtu, ai ka treguar se nuk do të ndërhyjë në marrëdhënien e tij me Keisin, dhe se ka komunikuar edhe me babin e Kristit, Robertin.

  Mbrëmë në darkë unë kam përjetuar një show të vërtetë. I kisha harruar të gjitha dhe më dukej vetja një spektator.

  Ke pasur një përballje me Robertin, babain e Kristit, dhe mendoj se ishte një debat shumë i kulturuar, mes dy personave të kulturuar. Kristi doli dje i dyti, e prisje?

  Nuk e prisja, por realisht, u gëzova, mu bë qejfi

  A fole pas spektaklit me Kristin?

  Patjetër, ishim në festë mbrapa, deri në sabah,

  Çfarë i the, çfarë mund të na tregosh një detaj?

  Po më pyeste “Kam bërë gjë, keni ndonjë gjë për të thënë?”. Asgjë i thashë, dole i dyti, zëre se ke fituar.

  A je ti dakord, që në dashtë zoti, marrëdhënia e Keisit dhe Kristit të vazhdojë dhe jashtë?

  Aty nuk mund të flas, e dinë vetë ata, unë s’ndërhyj.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark