×
 • Showbiz
 • Show / Showbiz

  Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin

  Insajderi
  18 April 2024 - 21:50
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  E ftuar pasditen e sotme në ‘Top Albania Radio’ ka qenë ish-konkurrentja e ‘BBV3’ e cila ka komentuar lidhur me lojën e konkurrentëve, situatat e fundit në shtëpi dhe u shpreh për shumë të tjera.

  Sara dhe Bardhi teksa ishin ende banorë të shtëpisë u panë të kenë afrimitet me Meritonin, ku ky i fundit kishte miqësi me Bardhin jashtë shtëpisë.

  Ndërkohë, teksa komentoi afrimitetin mes Meritonit dhe Françeskës, Sara tha:
  Mendoj që Meritoni duhet të respektonte porosinë e vetme të Bardhit. Ata janë miq dhe jashtë. Bardhi i ka kërkuar të lutem ma nxirr Francësken ndërkohë ai është afruar me atë. Unë dhe Bardhi e kemi parë me skepticizëm jashtë. Na ka habitur ky qëndrimi i Meritonit…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark