×
 • Showbiz
 • Show

  Sara ishte në lidhje me Noizyn dhe Capital T? Ish-banorja e BBV ngjallë dyshime

  Insajderi
  25 February 2024 - 22:19
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Ish-banorja e Big Brother VIP, Mikela Pupa ka ngritur dyshime se Sara Gjordeni mund të ketë pasur lidhje me Noizyn dhe Capital T.

  Gjatë një loje me foto në rubrikën “Mos i Bjer me Top” në E Diel, ajo vendosi foton e Sarës në të njëjtin vend me atë të dy këngëtarëve të famshëm.

  Mikela: Nuk kam asnjë lloj mendimi për Sarën.

  Ronaldo: Po për ishat e Sarës?

  Mikela: Po i di Sara punët e saj vetë se çfarë bën, nuk është se më pëlqen loja e saj në Big, por që…

  Ronaldo: Noizy, reperi ynë nga Lushnja…

  Mikela: Dikur kur kam qenë e vogël e dëgjoja goxha por që, edhe Noizyn e lëmë me Sarën se ku i dihet.

  Ronaldo: Capital T?

  Mikela: Capitalin do ta çojë tek Sara.

  Pse kanë pasur gjë bashkë këta?

  Mikela: Jo…

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark