20:39 - 04 Nëntor 2022

Blogerja Sarah Berisha ndau me publikun detaje nga jeta personale dhe ajo profesionale.

Ndër tjerash Sarah tregoi se a është ambientuar ajo me Prishtinën.

Për ta parë deklaratën e saj ndiqeni videon: 

Tags: