×
 • Lajme
 • Lajme

  Saranda bëhet me shtatore për Hillary Clinton

  Insajderi
  17 May 2016 - 14:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Këshilli Bashkiak i Sarandës ka marrë dje vendimin për të vendosur shtatoren e Hillary Clinton në qytetin bregdetar. Kjo është një nismë e intelektualëve të Sarandës dhe është miratuar unanimisht nga anëtarët e Këshillit.

  Ngritja e shtatores së Hillary Clinton bëhet për të vlerësuar kontributin që ajo ka dhënë për Shqipërinë, njofton Gazeta Shqip.

  “Për vendosjen e bustit të Senatores Hillary Clinton në hapësirën publike pranë sheshit kryesor të qytetit”, thuhet në projektvendim.

   

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark