×
 • Lajme
 • Lajme

  Selimi: Ramiz Lladrovci është kartë e Hashim Thaçit

  Insajderi
  04 March 2016 - 08:17
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  “Ramizi nuk është asgjë tjetër pos një kartë e Hashim Thaçit për të mu kundërvënë dhe për të më zbritur në nivele të tilla”, ka thënë Selimi në intervistën dhënë gazetës “Zëri”.

  Sipas tij, sulmet e fundit janë fushatë, jo ndaj tij, por ndaj politikës që ai përfaqëson.

  Deputeti i “Vetëvendosjes”, Rexhep Selimi, thotë se akuzat ndaj tij janë karta të Hashim Thaçit, të cilat i përdor kurdo që ka nevojë.

  E një nga ato karta kësaj herë, thotë se është edhe Ramiz Lladrovci me të cilin Selimi sqaron se nuk ka asnjë problem. “Ramizi nuk është asgjë tjetër pos një kartë e Hashim Thaçit për të mu kundërvënë dhe për të më zbritur në nivele të tilla”, ka thënë Selimi në intervistën dhënë gazetës “Zëri”. Thotë se sulmet e fundit janë fushatë, jo ndaj tij, por ndaj politikës që ai përfaqëson.

  “Duket se është një fushatë e organizuar goxha mirë. Jo ndoshta më shumë kundër meje, por më shumë kundër asaj që unë përfaqësoj. Duket pak a shumë e fokusuar tek emri im kjo fushatë”, ka thënë Selimi. Ai foli edhe për relacionet me familjen Jashari.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark