×
 • Showbiz
 • Show

  Semi Jaupaj u jep fund aludimeve për krisjen e miqësisë me Bora Zemanin

  Insajderi
  09 August 2023 - 22:00

  Rrjetet sociale shpesh krijojnë ‘tymnaja’ lidhur me raporte të ndryshme nisur nga interpretimet që bëhen.

  Me gjithë rastet kur supozimet e njerëzve kanë rezultuar të vërteta, ka shumë të tjera që mbetet aludime të nxituara dhe të gabuara.

  Çfarë ndodhi këtë herë?

  Ditët e fundit në mediat sociale ishte aluduar se miqësia mes Bora Zemanit dhe Semi Jaupajt ishte krisur. Shkak u bë jo vetëm fakti se ato nuk ishin shfaqur bashkë në rrjetet sociale, por edhe mungesa e komenteve dhe pëlqimeve në postimet e njëra-tjetrës.

  Aludimet i ka shuar Semi me një koment në një postim të Borës në Instagram ku shkruan: “Lule Bora”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark