×
 • Showbiz
 • Show

  Sërish komenti i Ronaldos bëhet viral, kësaj radhë mundohet t’i fusë në sherr Keisin e Kristin

  Insajderi
  08 June 2023 - 15:08

  Megjithëse duket se historia e Keisit dhe Kristit përfundoi që brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”, pa nisur mirë, njerëzit ende s’i lënë rehat.

  Gazetari dhe moderatori Ronaldo Sharka duket se s’ka ndërmend t’i lërë ngacmimet për dy miqtë e tij.

  Ronald Sharka

  Keisi ka postuar disa momente “Hot” në llogarinë e saj në Instagram, teksa ndodhet në Turqi për xhirimet e “Kepit të VIP-ave”.

  Mirëpo sytë na shkuan menjëherë tek komenti i Ronaldos, që etiketon Kristin dhe i shkruan, “Edhe po të dojë të flasë, Kristi s’do të ketë çfarë të thotë”.

  Kesi Mendin

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark