×
 • Biznes
 • Biznes / Biznes

  Sharr Travel sjell super ofertën për Bajram në Regina Palm Resort

  Insajderi
  14 June 2024 - 17:36
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Kompania lider për turizëm në vend Sharr Travel për nder të festes së Bajramit ka ulur shumë çmimin për akomodim në hotelin më të ri në Orikum Regina Palm Resrot.

  Për vetëm 75 euro nga data 14 qershor deri më 30 qershor ju do të kaloni pushimet tuaja të paharruara në një super resort siç është Regina Palm Resrot. Në çmim është i përfshirë mëngjesi, darka dhe shfrytëzimi i supër pishinës.

  Dhoma super komode të sapo hapura për klient, kuzhinë fantastike e pishinë mahnitëse janë vetëm disa nga veçoritë e tij hoteli fantastik

  Andaj ju moho humbni kohe telefononi menjëherë në zyrat e Sharr Travel dhe rezervoni pushimin tuaj në këtë super hotel

  Kjo ofertë vlen vetëm për rezervime përmes kompanisë lider për turizëm në Kosovë Sharr Travel.

  Për rezervime kontaktoni në:

  044/610015 & 044542029 (Whatsapp)

  Prishtinë, Bulevardi Bill Klinton 038 610 015

  Prizren, përballë stacionit të autobusëve, 029/224016

  Therandë, mbrapa stacionit të autobusëve

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark