×
 • Lajme
 • Insajderi Video
 • Lajme

  “Shëndeti i fëmijëve nuk mund ta përballojë gjithë atë stres” – pediatrja Demiri tregon pasojat e pijeve energjike

  Insajderi
  05 September 2023 - 20:15
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Pediatrja, Rita Demiri, ka treguar arsyet pse fëmijët i kanë të preferuara pijet energjike.

  Ndër të tjera Demiri ka treguar edhe pasojat e pijeve energjike.

  “Pijet energjike shkaktojnë shpejtim të rrahjeve të zemrës, stres dhe diabet të tipit 2”, është shprehur Demiri.

  Për më shumë ndiqni videon në vazhdim.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark