×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Si kishte tentuar Dardan Krivaqa t’i ikë policisë me biçikletë

  Insajderi
  01 June 2023 - 12:26

  Dëshmitarët të cilët ishin prezent gjatë arrestimit të të akuzuarit për vrasjen e Marigona Osmanit, Dardan Krivaqën, treguan se ai kishte tentuar të ikte nga policia me biçikletë.

  Krivaqës iu ishte gjetur biçikleta dhe më pas ishte njoftuar Policia e Kosovës.

  Krivaqa u pati arrestuar në një fshat të Ferizajt.

  Sot, ai është alivanosur përgjatë seancës në Gjykatën Themelore në Ferizaj.

  Gazeta Insajderi raportoi se brenda objektit të gjykatës u pa një ekip mjekësor për t’i dhënë ndihmë Krivaqës.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark