×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Skandaloze – Banori i Prishtinës hedh lavatriçe nga ballkoni i ndërtesës, poshtë saj gjendet kopshti i fëmijëve

  Insajderi
  14 February 2024 - 12:39
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  Shkruan: - Njomza Kosumi

  Sot në kryeqytetin e Prishtinës, në lagjen Lakrishtë të Dardanisë, një banorë i kësaj zone ka bërë një veprim skandaloz, duke hedhur nga dritarja një lavatriçe.

  Pjesëmarrësit e grupit “Vrojtuesit e Lagjes – Prishtinë” janë ankuar për veprimin e një banori të kësaj zone i cili ka hedhur nga ballkoni i banesës, më saktësisht nga kati i tretë një lavatriçe. Qytetarët kanë aluduar se në katin e parë ndodhet kopshti i fëmijëve, dhe se është vendkalim në atë pjesë, ku e kanë quajtur të rrezikshëm këtë veprim. /Insajderi.org/

  Postimi i plotë:

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark