×
 • Lajme
 • Insajderi / Ballina 5

  Sot varroset personi që vdiq nga plagosja në Bon Vivant

  Insajderi
  05 August 2023 - 16:06
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Sot do të varroset Kastriot Ramadani, i cili vdiq pas plagosjes në lokalin Bon Vivant.

  Varrimi i të ndjerit do të bëhet në ora 18:00.

  “Njoftojmë miqtë e familjarët se pas një fatkeqësie ndërroj jetë djali i axhës Kastriot Ramadani. Varrimi i të ndjerit bëhet sot me datën 05.08.2023 në ora 18:00. E pikëlluar Familja Ramadani”, thuhet në njoftim.

  Ndryshe, një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë në Prishtinë, ku sipas njoftimeve zyrtare katër persona janë plagosur nga arma e zjarrit dhe 17 tjerë janë lënduar.

  Lidhur me rastin ka pasur reagime të shumta. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark