×
 • Showbiz
 • Show

  “S’po dini a me ba kangë, a me ba skandale”, producenti kosovar thumbon estradën shqiptare

  Insajderi
  23 May 2023 - 20:07
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Producenti i njohur kosovar, Bini Nebihi, ka thumbuar estraden shqiptare duke u shpreh se disa prej artistëve po kanë frikë dhe nuk po dinë a të sjellin këngë apo të marrin vëmendje me skandale.

  Në mesin e thumbimit ai ka përmendur edhe Luizin, fenomenin e fundit shqiptar.

  “Ju ka hi tuta spo din a me bo kange a me bo skandale, mos u tutni more vazhdone Karieren qka jeni shukat kshtu hajde ma gjall hejj #Lui i ka punt e veta”, shkroi Nebihu duke e shoqëruar me emoji duke qeshur me lot.

  Nuk dihet nëse këto thumbime i ka posaçërisht për persona të caktuar apo për të gjithë.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark