20:07 - 23 Maj 2023

Producenti i njohur kosovar, Bini Nebihi, ka thumbuar estraden shqiptare duke u shpreh se disa prej artistëve po kanë frikë dhe nuk po dinë a të sjellin këngë apo të marrin vëmendje me skandale.

Në mesin e thumbimit ai ka përmendur edhe Luizin, fenomenin e fundit shqiptar.

“Ju ka hi tuta spo din a me bo kange a me bo skandale, mos u tutni more vazhdone Karieren qka jeni shukat kshtu hajde ma gjall hejj #Lui i ka punt e veta”, shkroi Nebihu duke e shoqëruar me emoji duke qeshur me lot.

Nuk dihet nëse këto thumbime i ka posaçërisht për persona të caktuar apo për të gjithë.