×
 • Showbiz
 • Show

  Stresi ia uroi ditëlindjen, ky ishte reagimi i Kejsit

  Insajderi
  11 February 2023 - 10:12
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Gjatë Prime-it live mbrëmë me të hyrë në mesnatë, Stresi kërkoi disa sekonda për të uruar gruan e tij, Kejsin, për ditëlindje.

  ”Unë ja uroj me gjithë shpirt, i them se e du fort dhe të bëhet 100 vjeçe e të takohemi sa më shpejt”, ishin fjalët e reperit.

  Ndërsa, duke qenë aktive në rrjetet sociale, Kejsi, ka postuar momentet që po i kalonte me shoqërinë në një klub nate.

  Veshur në një komplet të zi me dekolte të hapur ajo dukej në super formë.

  E pa dyshim që nuk i ka ikur edhe urimi i partnerit, Stresi, por që reagoi në heshtje përmes fotografive duke u shfaqur e lumtur. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark