×
 • Showbiz
 • Show

  Stresi: Jam i dashuruar marrëzisht në Kejsin, Xhulin e kam si motër

  Insajderi
  03 March 2023 - 08:28

  Darka e banorëve të nominuar të Big Brother VIP Kosova, solli pyetje nga më të ndryshmet e më pikantet.

  Një e tillë në kushte anonimiteti ishte rezervuar edhe për Stresin.

  “A ka shanse të dashurohesh me të vërtetë me Xhulin?”, ka qenë një nga pyetjet drejtuar rep artistit.

  “Jam marrëzisht i dashuruar me Kejsin dhe po luftoj për të, Xhulin e shoh si motër dhe bashkëjetuese po ashtu shoqe”, ka thënë Stresi.

  E një gjë të tillë e ka kundërshtuar edhe Xhuli.

  “Unë edhe Stresi kurrë e përjetë nuk ka shanse asnjëherë”, ka thënë ajo.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark