×
 • Sport
 • Sport

  Superliga e Kosovës vazhdon edhe sot – këto janë dy ndeshjet që luhen nga ora 15:00

  Insajderi
  28 September 2023 - 11:37

  Superliga e futbollit do t’i sjellë sot dy ndeshje të tjera të xhiros së shtatë.

  Prishtina dhe Dukagjini do të jetë një sfidë interesante, e cila do të luhet në kryeqytet.

  Bardhekaltrit kanë njoftuar se më në fund do të rikthehen në shtëpinë e tyre pasi i zhvilluan disa ndeshje si vendës në qendrën nacionale në Hajvali.

  Pra, dueli mes tyre dhe klinasve do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

  E në duelin tjetër, në Drenas do të përballen Feronikeli ’74 me Dritën.

  Të dyja ndeshjet do të luhen prej orës 15:00.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark