×
 • Showbiz
 • Show

  “Të dua përgjithmonë”, bashkëshortja e Mërgim Berishës publikon dedikimin romantik për të

  Insajderi
  12 December 2023 - 12:25
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Çifti i shumëpërfolur Mërgim Berisha dhe Edona Rudaku janë duke shijuar pushimet në plazh.

  Ata nuk kanë hezituar të postojë momente në rrjetet sociale.

  Edona ka ndarë foto të bashkëshortit të saj me mbishkrimin “Të dua përgjithmonë”.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark