×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Temperatura deri në 23 gradë, parashikimi i motit për sot

  Insajderi
  13 May 2024 - 08:22
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira, ndërsa ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar shiu në lokalitete.

  Era do fryjë nga veriu dhe lindja me shpejtësi prej 10-32 km/h, njofton Meteo Kosova.

  Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri në 10°C, ndërsa ato maksimale prej 20 deri në 23°C.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark