×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Temperatura gati pranverore, parashikimi i motit për sot

  Insajderi
  25 December 2023 - 08:11
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Insituti Hidrometeorologjik i Kosovës (IHMK) ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe vranësira të pakta.

  Sipas IHMK-së, temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -1 deri 1 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 9-13 gradë Celsius.

  Ndërkaq në mëngjes nëpër lugina dhe vise të larta parashihet mjegull.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark