×
 • Lajme
 • Lajme / Kosovë

  Tentim vrasje në Fushë Kosovë

  Insajderi
  01 June 2023 - 10:19

  Dy burra kanë kërkuar ndihmë mjekësore në QKUK, pasi të njëjtit janë qëlluar me armë zjarri dje rreth orës 16:00.

  Sipas mjekut kujdestar viktimat janë jashtë rrezikut për jetë.

  Sipas raportit policor dy të dyshuar janë arrestuar dhe është konfiskuar një pistoletë dhe dy gëzhoja.

  Me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar në procedurë të rregullt. 

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2023 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark