×
 • Lajme
 • Lajme

  Thaçi nga Peja insiston në ratifikimin e Demarkacionit

  Insajderi
  18 May 2016 - 17:28
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit të Insajderit në Youtube.

  Numri një i shtetit po ashtu ka deklaruar se gjatë ditës ka biseduar edhe me qytetarët e Pejës, të rinjtë e bizneset duke shtuar se askush nuk e sheh çështjen e Demarkacionit si kauzë, njofton Klan Kosova.

  I bindur në ratifikimin e kësaj marrëveshjeje është shprehur edhe ambasadori i Malit të Zi në Kosovë, Radovan Miljanic i cili ka thënë se çështje në qershor do të jetë në Kuvend dhe se nuk beson se do të ketë ndonjë problem. /Insajderi.com

  OP-ED
  Nga Rubrika
  Lajme
  24 July 2024

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark