×
 • Lajme
 • Insajderi

  Theren me thikë dy persona në Zveçan

  Insajderi
  11 June 2023 - 09:12

  Në Zveçan dje një person është therur me thikë nga një tjetër.

  Në raportin e policisë thuhet se gjatë përleshjes lëndime trupore ka pësuar edhe i dyshuari.

  Viktima dhe i dyshuari janë dërguar në tretman mjekësorë dhe të njëjtit sipas raportit mjekësorë janë jashtë rrezikut për jetë.

  Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.
  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark