×
 • Lajme
 • Insajderi / Insajderi

  Therrje me thikë mes nxënësve të shkollës “Fehmi Lladrovci” në Drenas

  Insajderi
  16 February 2023 - 15:47
  Klikoni Këtu për t'u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Gazetës Insajderi në Viber.

  Një përleshje me thikë ka ndodhur sot mes disa nxënëseve të shkollës profesionale-teknike “Fehmi Lladrovci” në Komunën e Drenasit.

  Burime të Insajderin kanë treguar se njëri nga nxënësit e plagosur është në gjendje të rëndë.

  Insajderi ka tentuar të marrë detaje nga Policia e Kosovës, QKUK dhe nga drejtori i shkollës ku ka ndodhur rasti, por, nuk ka arritur të marrë përgjigje.

  OP-ED
  Nga Rubrika

  © 2016-2024 Gazeta Online Insajderi - Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Impressum

  Kontakt

  Trademark